“Haier H65M80FUX 65″ 4K Mini LED Smart Google TV” has been added to your cart. View cart “Haier H55M80FUX 55″ 4K Mini LED Smart Google TV” has been added to your cart. View cart Have a coupon? Click here to enter your code Coupon: Apply coupon Billing detailsYour Name ( আপনার নাম ) *Phone ( মোবাইল নাম্বার ) *Country / Region ( দেশ ) *BangladeshState / County ( জেলা ) *Select an option…BagerhatBandarbanBargunaBarishalBholaBoguraBrahmanbariaChandpurChattogramChuadangaCox's BazarCumillaDhakaDinajpurFaridpurFeniGaibandhaGazipurGopalganjHabiganjJamalpurJashoreJhalokatiJhenaidahJoypurhatKhagrachhariKhulnaKishoreganjKurigramKushtiaLakshmipurLalmonirhatMadaripurMaguraManikganjMeherpurMoulvibazarMunshiganjMymensinghNaogaonNarailNarayanganjNarsingdiNatoreNawabganjNetrakonaNilphamariNoakhaliPabnaPanchagarhPatuakhaliPirojpurRajbariRajshahiRangamatiRangpurSatkhiraShariatpurSherpurSirajganjSunamganjSylhetTangailThakurgaonFull address ( সম্পূর্ণ ঠিকানা ) * Ship to a different address? Your orderProductSubtotal Dell Precision 7740 Core i7 9th Gen Laptop × 1 73,000৳ Sony Bravia 2 K-50S20M2 50" 4K Smart Google TV × 1 99,900৳ Haier H75M80FUX 75" 4K Mini LED Smart Google TV × 1 144,000৳ Haier H65M80FUX 65" 4K Mini LED Smart Google TV × 1 99,500৳ Haier H55M80FUX 55" 4K Mini LED Smart Google TV × 1 79,100৳ Subtotal495,500৳ Shipment Delivery Charge: 110৳ Total495,610৳ Cash on delivery Pay with cash upon delivery. bKash You need to send us ৳ 495610Account Type: personalAccount Number: 01874836735 Your bKash Account Number Your bKash Transaction ID Nagad You need to send us ৳ 495610Account Type: PersonalAccount Number: 01817611878 Your Nagad Account Number Your Nagad Transaction ID Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the Update Totals button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so. Update totals I agree with your privacy policy. Place order